Wakayama → Curry House CoCo Ichibanya Fukuyama Ekiyacho

出發時間:
13:03 11/24, 2020
cancel
  1. 1
    13:50 - 17:03
    3h 13min JPY 9,780 2 次轉乘
    cancel cancel
    Wakayama
    車站
    timetable 時間表
    13:50
    14:50
    新大阪
    車站
    timetable 時間表
    15:06
    16:08
    福山
    車站
    南口
    16:08
    16:16
    福山站前
    福山駅前
    公車站
    1番のりば
    16:25
    16:59
    站家町
    駅家町
    公車站
    16:59
    17:03
  2. 2
    13:14 - 17:03
    3h 49min JPY 9,290 3 次轉乘
    cancel cancel
    Wakayama
    車站
    timetable 時間表
    13:14
    14:43
    大阪
    車站
    timetable 時間表
    14:47
    14:50
    新大阪
    車站
    timetable 時間表
    15:06
    16:08
    福山
    車站
    南口
    16:08
    16:16
    福山站前
    福山駅前
    公車站
    1番のりば
    16:25
    16:59
    站家町
    駅家町
    公車站
    16:59
    17:03
  3. 3
    13:14 - 17:03
    3h 49min JPY 9,290 3 次轉乘
    cancel cancel
    Wakayama
    車站
    timetable 時間表
    13:14
    14:43
    大阪
    車站
    timetable 時間表
    14:53
    14:57
    新大阪
    車站
    timetable 時間表
    15:06
    16:08
    福山
    車站
    南口
    16:08
    16:16
    福山站前
    福山駅前
    公車站
    1番のりば
    16:25
    16:59
    站家町
    駅家町
    公車站
    16:59
    17:03
  4. 4
    13:50 - 17:18
    3h 28min JPY 9,610 2 次轉乘
    cancel cancel
    Wakayama
    車站
    timetable 時間表
    13:50
    14:50
    新大阪
    車站
    timetable 時間表
    15:18
    16:25
    福山
    車站
    timetable 時間表
    16:41
    17:03
    萬能倉
    万能倉
    車站
    17:03
    17:18
  5. 5
    13:03 - 17:05
    4h 2min JPY 114,300
    cancel cancel
    Wakayama
    13:03
    17:05
zoom bar parts