Nagoya → Naruto City Tourist Information Center

出發時間:
07:49 09/18, 2021
cancel
  1. 1
    07:51 - 10:47
    2h 56min JPY 10,370 1 次轉乘
    cancel cancel
    Nagoya
    車站
    timetable 時間表
    07:51
    08:53
    新神戶
    新神戸
    車站
    08:53
    08:57
    新神戶站
    新神戸駅
    公車站
    1番のりば
    09:00
    10:45
    高速鳴門
    公車站
    10:45
    10:47
  2. 2
    07:53 - 11:27
    3h 34min JPY 9,150 2 次轉乘
    cancel cancel
    Nagoya
    車站
    timetable 時間表
    07:53
    08:57
    新大阪
    車站
    timetable 時間表
    09:16
    10:11
    舞子
    車站
    北口
    10:11
    10:19
    高速舞子
    公車站
    1番のりば
    10:25
    11:25
    高速鳴門
    公車站
    11:25
    11:27
  3. 3
    07:53 - 11:45
    3h 52min JPY 9,120 1 次轉乘
    cancel cancel
    Nagoya
    車站
    timetable 時間表
    07:53
    08:41
    京都
    車站
    西口
    08:41
    08:51
    京都站
    京都駅〔烏丸口〕
    公車站
    09:00
    11:43
    高速鳴門
    公車站
    11:43
    11:45
  4. 4
    09:32 - 12:14
    2h 42min JPY 10,460 3 次轉乘
    cancel cancel
    Nagoya
    車站
    timetable 時間表
    09:32
    10:35
    新神戶
    新神戸
    車站
    timetable 時間表
    10:46
    10:55
    西明石
    車站
    timetable 時間表
    11:01
    11:10
    舞子
    車站
    北口
    11:10
    11:18
    高速舞子
    公車站
    1番のりば
    11:20
    12:12
    高速鳴門
    公車站
    12:12
    12:14
  5. 5
    07:49 - 11:30
    3h 41min JPY 114,670
    cancel cancel
    Nagoya
    07:49
    11:30
zoom bar parts