Nikko → Rokkasho Visitors Center

出發時間:
10:25 05/17, 2021
cancel
  1. 1
    10:29 - 16:16
    5h 47min JPY 17,700 4 次轉乘
    cancel cancel
    Nikko
    車站
    timetable 時間表
    10:29
    11:10
    宇都宮
    車站
    timetable 時間表
    11:30
    12:38
    仙台
    車站
    timetable 時間表
    12:53
    14:13
    八戶
    八戸
    車站
    timetable 時間表
    14:29
    15:14
    野邊地
    野辺地
    車站
    15:14
    15:17
    野邊地站前
    野辺地駅前
    公車站
    15:30
    16:16
    大石運動公園前
    公車站
    16:16
    16:16
  2. 2
    10:29 - 16:55
    6h 26min JPY 19,520 4 次轉乘
    cancel cancel
    Nikko
    車站
    timetable 時間表
    10:29
    11:10
    宇都宮
    車站
    timetable 時間表
    11:30
    12:38
    仙台
    車站
    timetable 時間表
    12:53
    14:27
    七戶十和田
    七戸十和田
    車站
    14:27
    14:30
    JR七戸十和田駅[北口]
    公車站
    14:40
    16:05
    六所役場前
    六ヶ所役場前
    公車站
    16:05
    16:09
    六所役場前
    六ヶ所役場前
    公車站
    16:46
    16:55
    大石運動公園前
    公車站
    16:55
    16:55
  3. 3
    12:24 - 18:11
    5h 47min JPY 17,700 4 次轉乘
    cancel cancel
    Nikko
    車站
    timetable 時間表
    12:24
    13:05
    宇都宮
    車站
    timetable 時間表
    13:30
    14:38
    仙台
    車站
    timetable 時間表
    14:53
    16:13
    八戶
    八戸
    車站
    timetable 時間表
    16:25
    17:10
    野邊地
    野辺地
    車站
    17:10
    17:13
    野邊地站前
    野辺地駅前
    公車站
    17:25
    18:11
    大石運動公園前
    公車站
    18:11
    18:11
  4. 4
    10:36 - 18:11
    7h 35min JPY 22,360 5 次轉乘
    cancel cancel
    Nikko
    車站
    10:36
    10:44
    東武日光
    車站
    timetable 時間表
    10:47
    10:56
    下今市
    車站
    timetable 時間表
    11:02
    12:16
    大宮(埼玉縣)
    大宮(埼玉県)
    車站
    timetable 時間表
    12:45
    15:04
    八戶
    八戸
    車站
    timetable 時間表
    15:14
    15:57
    野邊地
    野辺地
    車站
    timetable 時間表
    17:02
    17:12
    有戶
    有戸
    車站
    17:12
    17:15
    有戶(青森縣)
    有戸(青森県)
    公車站
    17:41
    18:11
    大石運動公園前
    公車站
    18:11
    18:11
  5. 5
    10:25 - 17:50
    7h 25min JPY 214,300
    cancel cancel
    Nikko
    10:25
    17:50
zoom bar parts