Osaka Airport → Matsuyama Airport

出發時間:
13:08 08/09, 2022
cancel
  1. 1
    13:20 - 14:10
    50min JPY 21,500 無轉乘
    cancel cancel
    Osaka Airport
    大阪空港[伊丹]
    機場
    timetable 時間表
    13:20
    14:10
    Matsuyama Airport
    松山空港
    機場
  2. 2
    15:25 - 16:15
    50min JPY 21,500 無轉乘
    cancel cancel
    Osaka Airport
    大阪空港[伊丹]
    機場
    timetable 時間表
    15:25
    16:15
    Matsuyama Airport
    松山空港
    機場
  3. 3
    16:35 - 17:25
    50min JPY 21,500 無轉乘
    cancel cancel
    Osaka Airport
    大阪空港[伊丹]
    機場
    timetable 時間表
    16:35
    17:25
    Matsuyama Airport
    松山空港
    機場
  4. 4
    13:08 - 17:25
    4h 17min JPY 133,160
    cancel cancel
    Osaka Airport
    大阪空港[伊丹]
    13:08
    17:25
    Matsuyama Airport
    松山空港
zoom bar parts