Osaka → Iwami Tourist Association

出發時間:
02:11 09/20, 2021
cancel
  1. 1
    05:55 - 09:55
    4h 0min JPY 8,120 4 次轉乘
    cancel cancel
    Osaka
    車站
    timetable 時間表
    05:55
    05:58
    新大阪
    車站
    timetable 時間表
    06:06
    06:46
    相生(兵庫縣)
    相生(兵庫県)
    車站
    timetable 時間表
    06:55
    07:07
    上郡
    車站
    timetable 時間表
    07:25
    直達車
    待在同一台車上
    智頭
    車站
    08:38
    鳥取
    車站
    timetable 時間表
    09:30
    09:53
    岩美
    車站
    09:53
    09:55
  2. 2
    05:00 - 09:55
    4h 55min JPY 7,350 4 次轉乘
    cancel cancel
    Osaka
    車站
    timetable 時間表
    05:00
    06:08
    西明石
    車站
    timetable 時間表
    06:27
    06:46
    相生(兵庫縣)
    相生(兵庫県)
    車站
    timetable 時間表
    06:55
    07:07
    上郡
    車站
    timetable 時間表
    07:25
    直達車
    待在同一台車上
    智頭
    車站
    08:38
    鳥取
    車站
    timetable 時間表
    09:30
    09:53
    岩美
    車站
    09:53
    09:55
  3. 3
    08:00 - 11:34
    3h 34min JPY 5,590 3 次轉乘
    cancel cancel
    Osaka
    車站
    timetable 時間表
    08:00
    09:30
    相生(兵庫縣)
    相生(兵庫県)
    車站
    timetable 時間表
    09:32
    09:44
    上郡
    車站
    timetable 時間表
    09:50
    直達車
    待在同一台車上
    智頭
    車站
    11:04
    鳥取
    車站
    timetable 時間表
    11:09
    11:32
    岩美
    車站
    11:32
    11:34
  4. 4
    07:37 - 11:34
    3h 57min JPY 7,030 1 次轉乘
    cancel cancel
    Osaka
    車站
    timetable 時間表
    07:37
    直達車
    待在同一台車上
    上郡
    車站
    直達車
    待在同一台車上
    智頭
    車站
    10:12
    鳥取
    車站
    timetable 時間表
    11:09
    11:32
    岩美
    車站
    11:32
    11:34
  5. 5
    02:11 - 05:00
    2h 49min JPY 86,090
    cancel cancel
    Osaka
    02:11
    05:00
zoom bar parts