盛岡 → Roti's House

出發時間:
08:43 07/26, 2021
cancel
  1. 1
    08:50 - 11:44
    2h 54min JPY 15,540 1 次轉乘
    cancel cancel
    盛岡
    車站
    timetable 時間表
    08:50
    11:04
    東京
    車站
    timetable 時間表
    11:22
    11:38
    舞濱
    舞浜
    車站
    南口
    11:38
    11:44
  2. 2
    08:50 - 11:48
    2h 58min JPY 15,540 1 次轉乘
    cancel cancel
    盛岡
    車站
    timetable 時間表
    08:50
    11:04
    東京
    車站
    timetable 時間表
    11:26
    11:42
    舞濱
    舞浜
    車站
    南口
    11:42
    11:48
  3. 3
    09:26 - 12:22
    2h 56min JPY 15,540 1 次轉乘
    cancel cancel
    盛岡
    車站
    timetable 時間表
    09:26
    11:44
    東京
    車站
    timetable 時間表
    12:02
    12:16
    舞濱
    舞浜
    車站
    南口
    12:16
    12:22
  4. 4
    09:50 - 12:45
    2h 55min JPY 15,540 1 次轉乘
    cancel cancel
    盛岡
    車站
    timetable 時間表
    09:50
    12:04
    東京
    車站
    timetable 時間表
    12:23
    12:39
    舞濱
    舞浜
    車站
    南口
    12:39
    12:45
  5. 5
    08:43 - 15:17
    6h 34min JPY 178,060
    cancel cancel
    盛岡
    08:43
    15:17
zoom bar parts