Tokyo Haneda International Airport → Takamatsu Airport

出發時間:
07:23 08/15, 2022
cancel
  1. 1
    07:25 - 08:40
    1h 15min JPY 35,600 無轉乘
    cancel cancel
    Tokyo Haneda International Airport
    羽田空港(空路)
    機場
    timetable 時間表
    07:25
    08:40
    Takamatsu Airport
    高松空港
    機場
  2. 2
    07:45 - 09:00
    1h 15min JPY 35,600 無轉乘
    cancel cancel
    Tokyo Haneda International Airport
    羽田空港(空路)
    機場
    timetable 時間表
    07:45
    09:00
    Takamatsu Airport
    高松空港
    機場
  3. 3
    09:20 - 10:35
    1h 15min JPY 35,600 無轉乘
    cancel cancel
    Tokyo Haneda International Airport
    羽田空港(空路)
    機場
    timetable 時間表
    09:20
    10:35
    Takamatsu Airport
    高松空港
    機場
  4. 4
    07:23 - 15:57
    8h 34min JPY 263,140
    cancel cancel
    Tokyo Haneda International Airport
    羽田空港(空路)
    07:23
    15:57
    Takamatsu Airport
    高松空港
zoom bar parts