Mito(Ibaraki) → Hasedo Castle Ruins (Hasedo Castle Ruins Park)

出發時間:
09:54 06/16, 2021
cancel
  1. 1
    10:53 - 16:12
    5h 19min JPY 15,620 3 次轉乘
    cancel cancel
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    車站
    timetable 時間表
    10:53
    12:06
    上野
    車站
    timetable 時間表
    12:26
    13:51
    仙台
    車站
    timetable 時間表
    14:04
    15:17
    山形
    車站
    東口
    15:17
    15:23
    山形站
    山形駅前
    公車站
    4番のりば
    15:43
    16:01
    長谷堂南
    公車站
    16:01
    16:12
  2. 2
    10:27 - 16:12
    5h 45min JPY 12,590 2 次轉乘
    cancel cancel
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    車站
    timetable 時間表
    10:27
    11:35
    上野
    車站
    timetable 時間表
    12:06
    14:42
    山形
    車站
    東口
    14:42
    14:48
    山形站
    山形駅前
    公車站
    4番のりば
    15:43
    16:01
    長谷堂南
    公車站
    16:01
    16:12
  3. 3
    10:27 - 16:12
    5h 45min JPY 12,700 3 次轉乘
    cancel cancel
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    車站
    timetable 時間表
    10:27
    11:35
    上野
    車站
    timetable 時間表
    12:06
    14:42
    山形
    車站
    東口
    14:42
    14:48
    山形站
    山形駅前
    公車站
    4番のりば
    15:17
    15:21
    若葉町(山形縣)
    若葉町(山形県)
    公車站
    15:47
    16:01
    長谷堂南
    公車站
    16:01
    16:12
  4. 4
    10:05 - 17:12
    7h 7min JPY 6,120 IC JPY 6,120 3 次轉乘
    cancel cancel
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    車站
    timetable 時間表
    10:05
    11:41
    磐城
    いわき
    車站
    南口
    11:41
    11:46
    磐城站
    いわき駅
    公車站
    2番のりば
    11:55
    14:49
    仙台站東口
    仙台駅東口
    公車站
    14:49
    14:58
    仙台
    車站
    東口
    timetable 時間表
    15:00
    16:24
    山形
    車站
    東口
    16:24
    16:30
    山形站
    山形駅前
    公車站
    4番のりば
    16:33
    16:51
    西向(山形縣)
    西向(山形県)
    公車站
    16:51
    17:12
  5. 5
    09:54 - 13:32
    3h 38min JPY 96,760
    cancel cancel
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    09:54
    13:32
zoom bar parts