Takasaki → Muro Dam Surrounding area

出發時間:
12:55 01/23, 2021
cancel
  1. 1
    13:01 - 18:14
    5h 13min JPY 16,220 4 次轉乘
    cancel cancel
    Takasaki
    車站
    timetable 時間表
    13:01
    13:52
    東京
    車站
    timetable 時間表
    14:00
    15:39
    名古屋
    車站
    廣小路口
    15:39
    15:53
    近鐵名古屋
    近鉄名古屋
    車站
    北口
    timetable 時間表
    16:10
    17:09
    伊勢中川
    車站
    timetable 時間表
    17:11
    17:38
    名張
    車站
    timetable 時間表
    17:40
    17:50
    室生口大野
    車站
    17:50
    18:14
  2. 2
    13:54 - 19:00
    5h 6min JPY 16,220 4 次轉乘
    cancel cancel
    Takasaki
    車站
    timetable 時間表
    13:54
    14:44
    東京
    車站
    timetable 時間表
    14:51
    16:31
    名古屋
    車站
    廣小路口
    16:31
    16:45
    近鐵名古屋
    近鉄名古屋
    車站
    北口
    timetable 時間表
    16:50
    17:50
    伊勢中川
    車站
    timetable 時間表
    17:54
    18:24
    名張
    車站
    timetable 時間表
    18:27
    18:36
    室生口大野
    車站
    18:36
    19:00
  3. 3
    13:06 - 19:00
    5h 54min JPY 14,970 6 次轉乘
    cancel cancel
    Takasaki
    車站
    timetable 時間表
    13:06
    14:00
    大宮(埼玉縣)
    大宮(埼玉県)
    車站
    timetable 時間表
    14:03
    14:36
    東京
    車站
    timetable 時間表
    14:51
    16:31
    名古屋
    車站
    timetable 時間表
    16:37
    17:34
    車站
    timetable 時間表
    17:40
    17:50
    伊勢中川
    車站
    timetable 時間表
    17:54
    18:24
    名張
    車站
    timetable 時間表
    18:27
    18:36
    室生口大野
    車站
    18:36
    19:00
  4. 4
    13:16 - 19:42
    6h 26min JPY 11,920 4 次轉乘
    cancel cancel
    Takasaki
    車站
    timetable 時間表
    13:16
    13:56
    長野
    車站
    timetable 時間表
    14:03
    17:06
    名古屋
    車站
    timetable 時間表
    17:13
    17:38
    桑名
    車站
    timetable 時間表
    17:47
    18:51
    伊賀神戶
    伊賀神戸
    車站
    timetable 時間表
    18:58
    19:18
    室生口大野
    車站
    19:18
    19:42
  5. 5
    12:55 - 19:19
    6h 24min JPY 158,280
    cancel cancel
    Takasaki
    12:55
    19:19
zoom bar parts