三河豐田 → Manga Net Raum Kotobukicho

出發時間:
02:14 04/18, 2021
cancel
  1. 1
    02:14 - 02:34
    20min
    cancel cancel
    三河豐田
    02:14
    02:34
  2. 2
    05:31 - 06:15
    44min JPY 370 1 次轉乘
    cancel cancel
    三河豐田
    05:31
    05:31
    三河豐田
    三河豊田
    車站
    timetable 時間表
    05:31
    05:33
    新上舉母
    新上挙母
    車站
    05:33
    05:41
    上舉母
    上挙母
    車站
    timetable 時間表
    06:03
    06:06
    土橋(愛知縣)
    土橋(愛知県)
    車站
    南口
    06:06
    06:15
  3. 3
    06:50 - 06:59
    9min JPY 100 無轉乘
    cancel cancel
    三河豐田
    06:50
    06:51
    三河豐田站
    三河豊田駅前
    公車站
    06:51
    06:54
    壽町(愛知縣)
    寿町(愛知県)
    公車站
    06:54
    06:59
  4. 4
    02:14 - 02:19
    5min JPY 960
    cancel cancel
    三河豐田
    02:14
    02:19
zoom bar parts