Hamamatsu → Nitori Nagoya Kanayama Sanno

出发时间:
07:56 11/30, 2020
cancel
  1. 1
    08:31 - 09:30
    59min JPY 4,660 1 换乘
    cancel cancel
    Hamamatsu
    浜松
    火车站
    timetable 时刻表
    08:31
    09:01
    名古屋
    火车站
    timetable 时刻表
    09:18
    09:21
    尾头桥
    尾頭橋
    火车站
    09:21
    09:30
  2. 2
    08:10 - 10:01
    1h 51min JPY 1,970 2 换乘
    cancel cancel
    Hamamatsu
    浜松
    火车站
    timetable 时刻表
    08:10
    08:45
    丰桥
    豊橋
    火车站
    timetable 时刻表
    09:02
    09:47
    金山(爱知县)
    金山(愛知県)
    火车站
    timetable 时刻表
    09:51
    09:52
    尾头桥
    尾頭橋
    火车站
    09:52
    10:01
  3. 3
    08:10 - 10:02
    1h 52min JPY 1,820 1 换乘
    cancel cancel
    Hamamatsu
    浜松
    火车站
    timetable 时刻表
    08:10
    08:45
    丰桥
    豊橋
    火车站
    timetable 时刻表
    09:02
    09:47
    金山(爱知县)
    金山(愛知県)
    火车站
    南口
    09:47
    10:02
  4. 4
    08:10 - 10:06
    1h 56min JPY 1,820 1 换乘
    cancel cancel
    Hamamatsu
    浜松
    火车站
    timetable 时刻表
    08:10
    08:45
    丰桥
    豊橋
    火车站
    timetable 时刻表
    08:53
    09:51
    金山(爱知县)
    金山(愛知県)
    火车站
    南口
    09:51
    10:06
  5. 5
    07:56 - 09:41
    1h 45min JPY 35,730
    cancel cancel
    Hamamatsu
    浜松
    07:56
    09:41
zoom bar parts