Tokyo Narita International Airport → Kagoshima Airport

出发时间:
18:23 07/03, 2022
cancel
  1. 1
    19:55 - 08:25
    12h 30min JPY 47,180 1 换乘
    cancel cancel
    Tokyo Narita International Airport
    成田空港(空路)
    机场
    timetable 时刻表
    19:55
    21:30
    关西机场
    関西空港
    机场
    timetable 时刻表
    07:10
    08:25
    Kagoshima Airport
    鹿児島空港
    机场
  2. 2
    18:40 - 08:25
    13h 45min JPY 55,270 1 换乘
    cancel cancel
    Tokyo Narita International Airport
    成田空港(空路)
    机场
    timetable 时刻表
    18:40
    20:10
    关西机场
    関西空港
    机场
    timetable 时刻表
    07:10
    08:25
    Kagoshima Airport
    鹿児島空港
    机场
  3. 3
    08:10 - 10:20
    2h 10min JPY 46,760 无换乘
    cancel cancel
    Tokyo Narita International Airport
    成田空港(空路)
    机场
    timetable 时刻表
    08:10
    10:20
    Kagoshima Airport
    鹿児島空港
    机场
  4. 4
    08:55 - 12:35
    3h 40min JPY 47,180 1 换乘
    cancel cancel
    Tokyo Narita International Airport
    成田空港(空路)
    机场
    timetable 时刻表
    08:55
    10:30
    关西机场
    関西空港
    机场
    timetable 时刻表
    11:20
    12:35
    Kagoshima Airport
    鹿児島空港
    机场
  5. 5
    18:23 - 10:14
    15h 51min JPY 559,790
    cancel cancel
    Tokyo Narita International Airport
    成田空港(空路)
    18:23
    10:14
    Kagoshima Airport
    鹿児島空港
zoom bar parts