Shin-osaka → Alice Aqua Garden Aliceaquagarden shinagawa

出发时间:
06:03 04/17, 2021
cancel
  1. 1
    06:03 - 08:27
    2h 24min JPY 13,870 无换乘
    cancel cancel
    Shin-osaka
    火车站
    timetable 时刻表
    06:03
    08:19
    品川
    火车站
    港南口(東口)
    08:19
    08:27
  2. 2
    06:15 - 08:39
    2h 24min JPY 13,870 无换乘
    cancel cancel
    Shin-osaka
    火车站
    timetable 时刻表
    06:15
    08:31
    品川
    火车站
    港南口(東口)
    08:31
    08:39
  3. 3
    06:24 - 08:51
    2h 27min JPY 13,870 无换乘
    cancel cancel
    Shin-osaka
    火车站
    timetable 时刻表
    06:24
    08:43
    品川
    火车站
    港南口(東口)
    08:43
    08:51
  4. 4
    06:09 - 09:07
    2h 58min JPY 13,870 无换乘
    cancel cancel
    Shin-osaka
    火车站
    timetable 时刻表
    06:09
    08:59
    品川
    火车站
    港南口(東口)
    08:59
    09:07
  5. 5
    06:03 - 12:10
    6h 7min JPY 179,100
    cancel cancel
    Shin-osaka
    06:03
    12:10
zoom bar parts