Shinjuku → Shizuoka

出发时间:
08:45 07/04, 2022
cancel
  1. 1
    09:03 - 10:47
    1h 44min JPY 5,940 1 换乘
    cancel cancel
    Shinjuku
    火车站
    timetable 时刻表
    09:03
    09:16
    东京
    東京
    火车站
    timetable 时刻表
    09:27
    10:47
    Shizuoka
    静岡
    火车站
  2. 2
    09:01 - 10:47
    1h 46min JPY 5,940 1 换乘
    cancel cancel
    Shinjuku
    火车站
    timetable 时刻表
    09:01
    09:22
    品川
    火车站
    timetable 时刻表
    09:34
    10:47
    Shizuoka
    静岡
    火车站
  3. 3
    08:45 - 10:47
    2h 2min JPY 5,940 1 换乘
    cancel cancel
    Shinjuku
    火车站
    timetable 时刻表
    08:45
    09:05
    品川
    火车站
    timetable 时刻表
    09:34
    10:47
    Shizuoka
    静岡
    火车站
  4. 4
    09:32 - 11:02
    1h 30min JPY 6,140 IC JPY 6,139 1 换乘
    cancel cancel
    Shinjuku
    火车站
    timetable 时刻表
    09:32
    09:51
    东京
    東京
    火车站
    timetable 时刻表
    10:03
    11:02
    Shizuoka
    静岡
    火车站
  5. 5
    08:45 - 11:09
    2h 24min JPY 68,030
    cancel cancel
    Shinjuku
    08:45
    11:09
    Shizuoka
    静岡
zoom bar parts