Matsue → Sei Arashi So

出发时间:
18:32 11/27, 2020
cancel
  1. 1
    19:46 - 23:08
    3h 22min JPY 1,530 1 换乘
    cancel cancel
    Matsue
    火车站
    timetable 时刻表
    19:46
    20:07
    宍道
    火车站
    timetable 时刻表
    20:11
    20:46
    木次
    火车站
    20:46
    23:08
  2. 2
    19:37 - 23:13
    3h 36min JPY 770 1 换乘
    cancel cancel
    Matsue
    火车站
    timetable 时刻表
    19:37
    19:57
    宍道
    火车站
    timetable 时刻表
    20:11
    20:56
    日登
    火车站
    20:56
    23:13
  3. 3
    19:32 - 23:13
    3h 41min JPY 1,300 1 换乘
    cancel cancel
    Matsue
    火车站
    北口
    19:32
    19:35
    松江站
    松江駅
    公交车站
    5番のりば
    19:35
    20:26
    大东站前
    大東駅前
    公交车站
    20:26
    20:31
    出云大东
    出雲大東
    火车站
    timetable 时刻表
    20:34
    20:56
    日登
    火车站
    20:56
    23:13
  4. 4
    19:01 - 23:13
    4h 12min JPY 770 1 换乘
    cancel cancel
    Matsue
    火车站
    timetable 时刻表
    19:01
    19:19
    宍道
    火车站
    timetable 时刻表
    20:11
    20:56
    日登
    火车站
    20:56
    23:13
  5. 5
    18:32 - 19:20
    48min JPY 16,470
    cancel cancel
    Matsue
    18:32
    19:20
zoom bar parts