Nagoya → Mabelok Farm Hokuhoku

에 출발
16:54 01/22, 2022
cancel
  1. 1
    17:06 - 21:42
    4h 36min JPY 12,680 2회 환승
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    timetable 시간표
    17:06
    18:38
    시나가와
    品川
    timetable 시간표
    18:45
    20:07
    미토
    水戸
    timetable 시간표
    20:42
    21:06
    히누마
    涸沼
    21:06
    21:42
  2. 2
    17:06 - 21:42
    4h 36min JPY 12,680 2회 환승
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    timetable 시간표
    17:06
    18:45
    도쿄
    東京
    timetable 시간표
    18:53
    20:07
    미토
    水戸
    timetable 시간표
    20:42
    21:06
    히누마
    涸沼
    21:06
    21:42
  3. 3
    18:36 - 22:53
    4h 17min JPY 12,680 2회 환승
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    timetable 시간표
    18:36
    20:08
    시나가와
    品川
    timetable 시간표
    20:15
    21:50
    미토
    水戸
    timetable 시간표
    21:56
    22:17
    히누마
    涸沼
    22:17
    22:53
  4. 4
    19:06 - 23:15
    4h 9min JPY 12,680 2회 환승
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    timetable 시간표
    19:06
    20:38
    시나가와
    品川
    timetable 시간표
    20:45
    22:10
    미토
    水戸
    timetable 시간표
    22:18
    22:39
    히누마
    涸沼
    22:39
    23:15
  5. 5
    16:54 - 22:47
    5h 53min JPY 177,700
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    16:54
    22:47
zoom bar parts