Nagoya → Muro Dam Surrounding area

에 출발
13:15 11/24, 2020
cancel
  1. 1
    13:15 - 15:32
    2h 17min JPY 3,170 1회 환승
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    히로코지 출입구
    13:15
    13:26
    긴테쓰나고야
    近鉄名古屋
    북쪽 출입구
    timetable 시간표
    13:30
    14:55
    나바리
    名張
    timetable 시간표
    14:58
    15:08
    무로우구치오노
    室生口大野
    15:08
    15:32
  2. 2
    13:15 - 16:13
    2h 58min JPY 1,830 1회 환승
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    히로코지 출입구
    13:15
    13:18
    긴테쓰나고야
    近鉄名古屋
    북쪽 출입구
    timetable 시간표
    13:21
    14:38
    이세나카가와
    伊勢中川
    timetable 시간표
    14:48
    15:49
    무로우구치오노
    室生口大野
    15:49
    16:13
  3. 3
    13:15 - 15:20
    2h 5min JPY 46,830
    cancel cancel
    Nagoya
    名古屋
    13:15
    15:20
zoom bar parts