Takayama → Curry House CoCo Ichibanya Fukuyama Ekiyacho

에 출발
13:26 11/24, 2020
cancel
  1. 1
    13:29 - 19:18
    5h 49min JPY 15,940 2회 환승
    cancel cancel
    Takayama
    高山
    timetable 시간표
    13:29
    16:08
    나고야
    名古屋
    timetable 시간표
    16:32
    18:29
    후쿠야마
    福山
    남쪽 출입구
    18:29
    18:37
    후쿠야마 역
    福山駅前
    버스 정류소
    1番のりば
    18:40
    19:05
    가미이와나리
    上岩成
    버스 정류소
    19:05
    19:18
  2. 2
    13:29 - 19:19
    5h 50min JPY 15,510 2회 환승
    cancel cancel
    Takayama
    高山
    timetable 시간표
    13:29
    16:08
    나고야
    名古屋
    timetable 시간표
    16:32
    18:29
    후쿠야마
    福山
    timetable 시간표
    18:42
    19:04
    마나구라
    万能倉
    19:04
    19:19
  3. 3
    14:40 - 20:19
    5h 39min JPY 15,510 2회 환승
    cancel cancel
    Takayama
    高山
    timetable 시간표
    14:40
    17:04
    나고야
    名古屋
    timetable 시간표
    17:32
    19:29
    후쿠야마
    福山
    timetable 시간표
    19:43
    20:04
    마나구라
    万能倉
    20:04
    20:19
  4. 4
    13:26 - 19:40
    6h 14min JPY 216,860
    cancel cancel
    Takayama
    高山
    13:26
    19:40
zoom bar parts