Fukushima(Fukushima) → Kaikatsu Club Sano

Departing at
04:50 08/06, 2021
cancel
  1. 1
    06:33 - 08:43
    2h 10min JPY 6,570 2 Transfers
    cancel cancel
    Fukushima(Fukushima)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:33
    07:34
    Oyama(Tochigi)
    小山
    Station
    timetable Timetable
    08:01
    08:27
    Sano
    佐野
    Station
    South Exit
    08:27
    08:29
    Sano Sta.
    佐野駅
    Bus Stop
    08:36
    08:40
    Sanoshi Bunkakaikan Mae
    佐野市文化会館前
    Bus Stop
    08:40
    08:43
  2. 2
    05:45 - 08:43
    2h 58min JPY 6,570 3 Transfers
    cancel cancel
    Fukushima(Fukushima)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    05:45
    06:31
    Koriyama(Fukushima)
    郡山(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:47
    07:34
    Oyama(Tochigi)
    小山
    Station
    timetable Timetable
    08:01
    08:27
    Sano
    佐野
    Station
    South Exit
    08:27
    08:29
    Sano Sta.
    佐野駅
    Bus Stop
    08:36
    08:40
    Sanoshi Bunkakaikan Mae
    佐野市文化会館前
    Bus Stop
    08:40
    08:43
  3. 3
    06:54 - 10:44
    3h 50min JPY 3,600 IC JPY 3,600 2 Transfers
    cancel cancel
    Fukushima(Fukushima)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:54
    07:56
    Sukagawa
    須賀川
    Station
    07:56
    08:04
    Sukagawa Eigyosho
    須賀川営業所
    Bus Stop
    08:05
    10:15
    Sano Shintoshi Bus Terminal
    佐野新都市バスターミナル
    Bus Stop
    10:15
    10:19
    Sano Shintoshi Bus Terminal
    佐野新都市バスターミナル
    Bus Stop
    10:29
    10:43
    Sanoshi Bunkakaikan Mae
    佐野市文化会館前
    Bus Stop
    10:43
    10:44
  4. 4
    06:01 - 11:04
    5h 3min JPY 3,740 5 Transfers
    cancel cancel
    Fukushima(Fukushima)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:01
    06:47
    Koriyama(Fukushima)
    郡山(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:53
    07:32
    Shin-shirakawa
    新白河
    Station
    timetable Timetable
    07:40
    08:03
    Kuroiso
    黒磯
    Station
    timetable Timetable
    08:15
    09:08
    Utsunomiya
    宇都宮
    Station
    timetable Timetable
    09:23
    09:49
    Oyama(Tochigi)
    小山
    Station
    timetable Timetable
    10:11
    10:42
    Sano
    佐野
    Station
    South Exit
    10:42
    11:04
  5. 5
    04:50 - 07:22
    2h 32min JPY 106,680
    cancel cancel
    Fukushima(Fukushima)
    福島(福島県)
    04:50
    07:22
zoom bar parts