福島(福島縣) → 將軍塚青龍殿

Departing at
06:31 08/05, 2021
cancel
  1. 1
    06:33 - 11:53
    5h 20min JPY 19,960 3 Transfers
    cancel cancel
    福島(福島縣)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:33
    08:16
    Tokyo
    東京
    Station
    timetable Timetable
    08:30
    10:44
    Kyoto
    京都
    Station
    timetable Timetable
    10:58
    11:04
    Karasuma Oike
    烏丸御池
    Station
    timetable Timetable
    11:08
    11:15
    Keage
    蹴上
    Station
    Exit 1
    11:15
    11:53
  2. 2
    06:33 - 11:53
    5h 20min JPY 20,160 3 Transfers
    cancel cancel
    福島(福島縣)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:33
    08:16
    Tokyo
    東京
    Station
    timetable Timetable
    08:30
    10:44
    Kyoto
    京都
    Station
    West Exit
    10:44
    10:52
    Kyoto Sta.
    京都駅前
    Bus Stop
    D2のりば
    10:53
    11:18
    Higashiyama Sanjo
    東山三条[地下鉄東山駅]
    Bus Stop
    Eのりば
    11:18
    11:22
    Higashiyama Sanjo
    東山三条[地下鉄東山駅]
    Bus Stop
    11:22
    11:27
    Kujoyama
    九条山
    Bus Stop
    11:27
    11:53
  3. 3
    06:33 - 12:20
    5h 47min JPY 19,920 3 Transfers
    cancel cancel
    福島(福島縣)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:33
    08:16
    Tokyo
    東京
    Station
    timetable Timetable
    08:33
    11:12
    Kyoto
    京都
    Station
    timetable Timetable
    11:22
    11:26
    Yamashina
    山科
    Station
    11:26
    11:29
    Yamashina Sta.
    山科駅
    Bus Stop
    11:45
    11:55
    Kujoyama
    九条山
    Bus Stop
    11:55
    12:20
  4. 4
    06:33 - 12:20
    5h 47min JPY 19,920 3 Transfers
    cancel cancel
    福島(福島縣)
    福島(福島県)
    Station
    timetable Timetable
    06:33
    08:16
    Tokyo
    東京
    Station
    timetable Timetable
    08:33
    11:12
    Kyoto
    京都
    Station
    timetable Timetable
    11:26
    11:31
    Yamashina
    山科
    Station
    11:31
    11:34
    Yamashina Sta.
    山科駅
    Bus Stop
    11:45
    11:55
    Kujoyama
    九条山
    Bus Stop
    11:55
    12:20
  5. 5
    06:31 - 15:11
    8h 40min JPY 312,420
    cancel cancel
    福島(福島縣)
    福島(福島県)
    06:31
    15:11
zoom bar parts