Tokushima → Jigoku-Mushi Kobo Kannawa

Departing at
18:43 06/18, 2021
cancel
  1. 1
    19:32 - 08:07
    12h 35min JPY 16,440 5 Transfers
    cancel cancel
    Tokushima
    徳島
    Station
    timetable Timetable
    19:32
    20:40
    Takamatsu(Kagawa)
    高松(香川県)
    Station
    timetable Timetable
    20:43
    21:36
    Okayama
    岡山
    Station
    timetable Timetable
    22:09
    23:35
    Kokura(Fukuoka)
    小倉(福岡県)
    Station
    timetable Timetable
    05:31
    06:33
    Nakatsu(Oita)
    中津(大分県)
    Station
    timetable Timetable
    06:47
    07:38
    Beppu
    別府(大分県)
    Station
    East Exit
    07:38
    07:46
    Beppu-kitahama
    別府北浜
    Bus Stop
    07:47
    08:06
    KANNAWA
    鉄輪
    Bus Stop
    08:06
    08:07
  2. 2
    20:26 - 08:27
    12h 1min JPY 12,710 4 Transfers
    cancel cancel
    Tokushima
    徳島
    Station
    20:26
    20:30
    Tokushima Sta.
    徳島駅
    Bus Stop
    20:30
    22:20
    Sannomiya (Hinase Building Mae)
    三宮〔日生ビル前〕
    Bus Stop
    22:20
    22:28
    Sannomiya(Hyogo)
    三ノ宮(JR)
    Station
    中央口(西)
    timetable Timetable
    22:33
    22:35
    Motomachi(JR)
    元町〔JR〕
    Station
    East Exit
    22:35
    22:41
    Kobe Sannomiya Koka Shotengai-mae
    神戸三宮高架商店街前
    Bus Stop
    23:00
    06:00
    Kokura Sta. Shinkansen Exit
    小倉駅新幹線口
    Bus Stop
    06:00
    06:10
    Kokura(Fukuoka)
    小倉(福岡県)
    Station
    Shinkansen Exit
    timetable Timetable
    06:39
    07:58
    Kamegawa
    亀川
    Station
    07:58
    08:01
    Kamegawa Eki-mae
    亀川駅前
    Bus Stop
    08:11
    08:26
    KANNAWA
    鉄輪
    Bus Stop
    08:26
    08:27
  3. 3
    20:26 - 08:27
    12h 1min JPY 13,020 4 Transfers
    cancel cancel
    Tokushima
    徳島
    Station
    20:26
    20:30
    Tokushima Sta.
    徳島駅
    Bus Stop
    20:30
    21:50
    Kosokumaiko
    高速舞子
    Bus Stop
    21:50
    22:01
    Maiko
    舞子
    Station
    North Exit
    timetable Timetable
    22:10
    22:31
    Motomachi(JR)
    元町〔JR〕
    Station
    East Exit
    22:31
    22:37
    Kobe Sannomiya Koka Shotengai-mae
    神戸三宮高架商店街前
    Bus Stop
    23:00
    06:00
    Kokura Sta. Shinkansen Exit
    小倉駅新幹線口
    Bus Stop
    06:00
    06:10
    Kokura(Fukuoka)
    小倉(福岡県)
    Station
    Shinkansen Exit
    timetable Timetable
    06:39
    08:03
    Beppu
    別府(大分県)
    Station
    West Exit
    08:03
    08:06
    Beppu Sta. West Exit
    別府駅西口
    Bus Stop
    3番のりば
    08:10
    08:26
    KANNAWA
    鉄輪
    Bus Stop
    08:26
    08:27
  4. 4
    18:55 - 08:27
    13h 32min JPY 15,580 3 Transfers
    cancel cancel
    Tokushima
    徳島
    Station
    18:55
    19:00
    Tokushima Sta.
    徳島駅
    Bus Stop
    5番のりば
    19:00
    21:42
    Sendai IC.
    川内インター
    Bus Stop
    21:55
    06:10
    Kokura Sta.
    小倉駅前〔コレット前〕
    Bus Stop
    06:10
    06:20
    Kokura(Fukuoka)
    小倉(福岡県)
    Station
    Kokurajo Exit
    timetable Timetable
    06:39
    07:58
    Kamegawa
    亀川
    Station
    07:58
    08:01
    Kamegawa Eki-mae
    亀川駅前
    Bus Stop
    08:11
    08:26
    KANNAWA
    鉄輪
    Bus Stop
    08:26
    08:27
  5. 5
    18:43 - 01:47
    7h 4min JPY 168,750
    cancel cancel
    Tokushima
    徳島
    18:43
    01:47
zoom bar parts