마쓰야마(에히메현) → 사 토 야마

Departing at
06:00 07/27, 2021
cancel
  1. 1
    07:37 - 13:07
    5h 30min JPY 28,510 6 Transfers
    cancel cancel
    마쓰야마(에히메현)
    松山(愛媛県)
    Station
    07:37
    07:42
    Matsuyama Sta.
    JR松山駅
    Bus Stop
    5番のりば
    07:42
    08:04
    Matsuyama Kuko
    松山空港(バス)
    Bus Stop
    08:04
    08:07
    Matsuyama Airport
    松山空港
    Airport
    timetable Timetable
    08:40
    09:30
    Fukuoka Airport
    福岡空港
    Airport
    timetable Timetable
    09:56
    10:07
    Tenjin
    天神
    Station
    Exit 6
    10:07
    10:16
    Nishitetsu Tenjin Expressway Bus Terminal
    西鉄天神高速バスターミナル
    Bus Stop
    4番のりば
    10:43
    11:43
    Koshikan Koko-mae(High Sch.)
    高志館高校前
    Bus Stop
    11:43
    11:47
    Koshikan Koko-mae(High Sch.)
    高志館高校前
    Bus Stop
    12:02
    12:15
    Uchino(Saga Pref.)
    内野(佐賀県)
    Bus Stop
    12:15
    12:18
    内野(佐賀市)
    Bus Stop
    12:18
    12:37
    Saga Sanze Shisho
    佐賀市三瀬支所
    Bus Stop
    12:45
    13:02
    Yado [4 Saro]
    宿[四差路]
    Bus Stop
    13:02
    13:07
  2. 2
    06:03 - 13:07
    7h 4min JPY 19,950 IC JPY 19,940 8 Transfers
    cancel cancel
    마쓰야마(에히메현)
    松山(愛媛県)
    Station
    06:03
    06:10
    Matsuyama-eki-mae
    松山駅前
    Station
    timetable Timetable
    06:13
    06:14
    Otemachi(Ehime)
    大手町(愛媛県)
    Station
    timetable Timetable
    06:24
    06:43
    Takahama(Ehime)
    高浜(愛媛県)
    Station
    06:43
    06:51
    Matsuyama Sightseeing Port [Sea Route]
    松山観光港〔航路〕
    Port
    07:00
    08:08
    Hiroshima-Ujina Port
    広島宇品港
    Port
    08:10
    08:16
    Hiroshimako
    広島港(宇品)
    Station
    timetable Timetable
    08:21
    09:10
    Hiroshima Sta(Hiroshima Electric Railway)
    広島駅〔広島電鉄〕
    Station
    09:10
    09:22
    Hiroshima
    広島
    Station
    South Exit
    timetable Timetable
    09:39
    10:46
    Hakata
    博多
    Station
    timetable Timetable
    10:55
    11:32
    Saga
    佐賀
    Station
    South Exit
    11:32
    11:36
    Saga-eki Bus Center
    佐賀駅バスセンター
    Bus Stop
    7番のりば
    11:40
    12:15
    Uchino(Saga Pref.)
    内野(佐賀県)
    Bus Stop
    12:15
    12:18
    内野(佐賀市)
    Bus Stop
    12:18
    12:37
    Saga Sanze Shisho
    佐賀市三瀬支所
    Bus Stop
    12:45
    13:02
    Yado [4 Saro]
    宿[四差路]
    Bus Stop
    13:02
    13:07
  3. 3
    07:37 - 13:16
    5h 39min JPY 28,510 6 Transfers
    cancel cancel
    마쓰야마(에히메현)
    松山(愛媛県)
    Station
    07:37
    07:42
    Matsuyama Sta.
    JR松山駅
    Bus Stop
    5番のりば
    07:42
    08:04
    Matsuyama Kuko
    松山空港(バス)
    Bus Stop
    08:04
    08:07
    Matsuyama Airport
    松山空港
    Airport
    timetable Timetable
    08:40
    09:30
    Fukuoka Airport
    福岡空港
    Airport
    timetable Timetable
    09:56
    10:07
    Tenjin
    天神
    Station
    Exit 6
    10:07
    10:16
    Nishitetsu Tenjin Expressway Bus Terminal
    西鉄天神高速バスターミナル
    Bus Stop
    4番のりば
    10:43
    11:43
    Koshikan Koko-mae(High Sch.)
    高志館高校前
    Bus Stop
    11:43
    11:47
    Koshikan Koko-mae(High Sch.)
    高志館高校前
    Bus Stop
    12:02
    12:15
    Uchino(Saga Pref.)
    内野(佐賀県)
    Bus Stop
    12:15
    12:18
    内野(佐賀市)
    Bus Stop
    12:18
    12:37
    Saga Sanze Shisho
    佐賀市三瀬支所
    Bus Stop
    12:45
    13:14
    Tani Kominkan (Saga)
    谷公民館(佐賀県)
    Bus Stop
    13:14
    13:16
  4. 4
    06:03 - 13:16
    7h 13min JPY 19,950 IC JPY 19,940 8 Transfers
    cancel cancel
    마쓰야마(에히메현)
    松山(愛媛県)
    Station
    06:03
    06:10
    Matsuyama-eki-mae
    松山駅前
    Station
    timetable Timetable
    06:13
    06:14
    Otemachi(Ehime)
    大手町(愛媛県)
    Station
    timetable Timetable
    06:24
    06:43
    Takahama(Ehime)
    高浜(愛媛県)
    Station
    06:43
    06:51
    Matsuyama Sightseeing Port [Sea Route]
    松山観光港〔航路〕
    Port
    07:00
    08:08
    Hiroshima-Ujina Port
    広島宇品港
    Port
    08:10
    08:16
    Hiroshimako
    広島港(宇品)
    Station
    timetable Timetable
    08:21
    09:10
    Hiroshima Sta(Hiroshima Electric Railway)
    広島駅〔広島電鉄〕
    Station
    09:10
    09:22
    Hiroshima
    広島
    Station
    South Exit
    timetable Timetable
    09:39
    10:46
    Hakata
    博多
    Station
    timetable Timetable
    10:55
    11:32
    Saga
    佐賀
    Station
    South Exit
    11:32
    11:36
    Saga-eki Bus Center
    佐賀駅バスセンター
    Bus Stop
    7番のりば
    11:40
    12:15
    Uchino(Saga Pref.)
    内野(佐賀県)
    Bus Stop
    12:15
    12:18
    内野(佐賀市)
    Bus Stop
    12:18
    12:37
    Saga Sanze Shisho
    佐賀市三瀬支所
    Bus Stop
    12:45
    13:14
    Tani Kominkan (Saga)
    谷公民館(佐賀県)
    Bus Stop
    13:14
    13:16
  5. 5
    06:00 - 12:48
    6h 48min JPY 153,970
    cancel cancel
    마쓰야마(에히메현)
    松山(愛媛県)
    06:00
    12:48
zoom bar parts