高松机场 → iLbosco

Departing at
01:48 01/21, 2022
cancel
  1. 1
    07:35 - 12:35
    5h 0min JPY 59,310 3 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    timetable Timetable
    07:35
    08:50
    Haneda Airport(Tokyo)
    羽田空港(空路)
    Airport
    timetable Timetable
    10:00
    11:05
    Komatsu Airport
    小松空港
    Airport
    11:10
    11:14
    小松空港(バス)
    Bus Stop
    4番のりば
    11:20
    12:15
    Fukui Station Higashiguchi (Fukui Sta. East Exit)
    福井駅東口
    Bus Stop
    12:15
    12:19
    福井駅(バス)
    Bus Stop
    1番のりば
    12:25
    12:35
    Ninomiya-sanchome
    二の宮三丁目
    Bus Stop
    12:35
    12:35
  2. 2
    07:30 - 12:35
    5h 5min JPY 59,310 3 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    timetable Timetable
    07:30
    08:40
    Haneda Airport(Tokyo)
    羽田空港(空路)
    Airport
    timetable Timetable
    09:30
    10:35
    Komatsu Airport
    小松空港
    Airport
    10:40
    10:44
    小松空港(バス)
    Bus Stop
    4番のりば
    11:20
    12:15
    Fukui Station Higashiguchi (Fukui Sta. East Exit)
    福井駅東口
    Bus Stop
    12:15
    12:19
    福井駅(バス)
    Bus Stop
    1番のりば
    12:25
    12:35
    Ninomiya-sanchome
    二の宮三丁目
    Bus Stop
    12:35
    12:35
  3. 3
    06:53 - 14:00
    7h 7min JPY 10,500 3 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    06:53
    06:57
    Takamatsu Kuko
    高松空港(バス)
    Bus Stop
    3番のりば
    06:57
    07:42
    Ritsurin Koen Mae (Kagawa)
    栗林公園前(香川県)
    Bus Stop
    07:42
    07:46
    Ritsurin Koen Mae (Kagawa)
    栗林公園前(香川県)
    Bus Stop
    07:47
    11:16
    Osaka Sta. JR Express BT.
    大阪駅JR高速バスターミナル
    Bus Stop
    11:16
    11:28
    Osaka
    大阪
    Station
    Sakurabashi Exit
    timetable Timetable
    11:42
    13:37
    Fukui(Fukui)
    福井(福井県)
    Station
    West Exit
    13:37
    13:42
    福井駅(バス)
    Bus Stop
    6番のりば
    13:45
    13:55
    Miyamaecho
    宮前町(福井県)
    Bus Stop
    13:55
    14:00
  4. 4
    06:53 - 14:00
    7h 7min JPY 10,420 4 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    06:53
    06:57
    Takamatsu Kuko
    高松空港(バス)
    Bus Stop
    3番のりば
    06:57
    07:42
    Ritsurin Koen Mae (Kagawa)
    栗林公園前(香川県)
    Bus Stop
    07:42
    07:46
    Ritsurin Koen Mae (Kagawa)
    栗林公園前(香川県)
    Bus Stop
    08:22
    10:51
    Sannomiya BT.
    三宮バスターミナル
    Bus Stop
    10:51
    10:58
    Sannomiya(Hyogo)
    三ノ宮(JR)
    Station
    East Exit
    timetable Timetable
    11:07
    11:59
    Kyoto
    京都
    Station
    timetable Timetable
    12:10
    DIRECT TRAIN
    Stay On Same Train
    Tsuruga
    敦賀
    Station
    13:37
    Fukui(Fukui)
    福井(福井県)
    Station
    West Exit
    13:37
    13:42
    福井駅(バス)
    Bus Stop
    6番のりば
    13:45
    13:55
    Miyamaecho
    宮前町(福井県)
    Bus Stop
    13:55
    14:00
  5. 5
    01:48 - 07:11
    5h 23min JPY 146,600
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    01:48
    07:11
zoom bar parts