高松机场 → CAFE IBiza

Departing at
03:50 11/25, 2020
cancel
  1. 1
    07:16 - 11:37
    4h 21min JPY 12,520 3 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    07:16
    07:20
    Takamatsu Kuko
    高松空港(バス)
    Bus Stop
    2番のりば
    07:20
    08:05
    Takamatsu-eki
    高松駅(香川県)
    Bus Stop
    6番おりば
    08:05
    08:13
    Takamatsu(Kagawa)
    高松(香川県)
    Station
    Main Exit
    timetable Timetable
    08:22
    09:19
    Okayama
    岡山
    Station
    timetable Timetable
    09:37
    11:13
    Nagoya
    名古屋
    Station
    Hirokoji Exit
    11:13
    11:19
    Nagoya Sta. (Nagoya Municipal Bus)
    名古屋駅〔名古屋市営バス〕
    Bus Stop
    21番のりば
    11:23
    11:32
    Hirokoji Honmachi
    広小路本町
    Bus Stop
    2回目の停車
    11:32
    11:37
  2. 2
    06:53 - 11:37
    4h 44min JPY 12,580 4 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    06:53
    06:57
    Takamatsu Kuko
    高松空港(バス)
    Bus Stop
    3番のりば
    06:57
    07:16
    Kotoden Enza Eki-mae
    ことでん円座駅前
    Bus Stop
    07:16
    07:23
    Enza
    円座
    Station
    timetable Timetable
    07:34
    07:58
    Takamatsu-Chikko
    高松築港
    Station
    07:58
    08:04
    Takamatsu(Kagawa)
    高松(香川県)
    Station
    Main Exit
    timetable Timetable
    08:22
    09:19
    Okayama
    岡山
    Station
    timetable Timetable
    09:37
    11:13
    Nagoya
    名古屋
    Station
    Hirokoji Exit
    11:13
    11:19
    Nagoya Sta. (Nagoya Municipal Bus)
    名古屋駅〔名古屋市営バス〕
    Bus Stop
    21番のりば
    11:23
    11:32
    Hirokoji Honmachi
    広小路本町
    Bus Stop
    2回目の停車
    11:32
    11:37
  3. 3
    07:16 - 11:38
    4h 22min JPY 12,520 3 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    07:16
    07:20
    Takamatsu Kuko
    高松空港(バス)
    Bus Stop
    2番のりば
    07:20
    08:05
    Takamatsu-eki
    高松駅(香川県)
    Bus Stop
    6番おりば
    08:05
    08:13
    Takamatsu(Kagawa)
    高松(香川県)
    Station
    Main Exit
    timetable Timetable
    08:22
    09:19
    Okayama
    岡山
    Station
    timetable Timetable
    09:37
    11:13
    Nagoya
    名古屋
    Station
    timetable Timetable
    11:21
    11:24
    Fushimi(Aichi)
    伏見(愛知県)
    Station
    Exit 4
    11:24
    11:38
  4. 4
    07:16 - 11:38
    4h 22min JPY 12,560 4 Transfers
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    Airport
    07:16
    07:20
    Takamatsu Kuko
    高松空港(バス)
    Bus Stop
    2番のりば
    07:20
    07:34
    Kukodori Ichinomiya
    空港通り一宮
    Bus Stop
    07:34
    07:45
    Airport-dori
    空港通り
    Station
    timetable Timetable
    07:54
    08:13
    Takamatsu-Chikko
    高松築港
    Station
    08:13
    08:19
    Takamatsu(Kagawa)
    高松(香川県)
    Station
    Main Exit
    timetable Timetable
    08:22
    09:19
    Okayama
    岡山
    Station
    timetable Timetable
    09:37
    11:13
    Nagoya
    名古屋
    Station
    timetable Timetable
    11:21
    11:24
    Fushimi(Aichi)
    伏見(愛知県)
    Station
    Exit 4
    11:24
    11:38
  5. 5
    03:50 - 08:28
    4h 38min JPY 132,690
    cancel cancel
    高松机场
    高松空港
    03:50
    08:28
zoom bar parts