宮島 → 那珂湊魚市場

Departing at
04:45 07/26, 2021
cancel
  1. 1
    05:45 - 13:03
    7h 18min JPY 20,180 4 Transfers
    cancel cancel
    宮島
    宮島
    Port
    05:45
    05:55
    Miyajimaguchi(Sea Line)
    宮島口〔JR航路〕
    Port
    05:57
    06:03
    Miyajimaguchi(San'yo Line)
    宮島口(山陽本線)
    Station
    timetable Timetable
    06:05
    06:33
    Hiroshima
    広島
    Station
    timetable Timetable
    06:44
    10:38
    Shinagawa
    品川
    Station
    timetable Timetable
    10:45
    12:06
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    Station
    North Exit
    12:06
    12:14
    Mito Station North Exit
    水戸駅北口
    Bus Stop
    3番のりば
    12:23
    12:58
    Honchonishi (Ibaraki)
    本町西(茨城県)
    Bus Stop
    12:58
    13:03
  2. 2
    05:45 - 13:03
    7h 18min JPY 20,180 4 Transfers
    cancel cancel
    宮島
    宮島
    Port
    05:45
    05:55
    Miyajimaguchi(Sea Line)
    宮島口〔JR航路〕
    Port
    05:57
    06:03
    Miyajimaguchi(San'yo Line)
    宮島口(山陽本線)
    Station
    timetable Timetable
    06:05
    06:33
    Hiroshima
    広島
    Station
    timetable Timetable
    06:44
    10:45
    Tokyo
    東京
    Station
    timetable Timetable
    10:53
    12:06
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    Station
    North Exit
    12:06
    12:14
    Mito Station North Exit
    水戸駅北口
    Bus Stop
    3番のりば
    12:23
    12:58
    Honchonishi (Ibaraki)
    本町西(茨城県)
    Bus Stop
    12:58
    13:03
  3. 3
    05:45 - 13:05
    7h 20min JPY 20,400 5 Transfers
    cancel cancel
    宮島
    宮島
    Port
    05:45
    05:55
    Miyajimaguchi(Sea Line)
    宮島口〔JR航路〕
    Port
    05:57
    06:03
    Miyajimaguchi(San'yo Line)
    宮島口(山陽本線)
    Station
    timetable Timetable
    06:05
    06:33
    Hiroshima
    広島
    Station
    timetable Timetable
    06:44
    10:38
    Shinagawa
    品川
    Station
    timetable Timetable
    10:45
    12:11
    Katsuta
    勝田
    Station
    timetable Timetable
    12:40
    12:56
    Nakaminato
    那珂湊
    Station
    12:56
    12:59
    Nakaminato Sta.
    那珂湊駅
    Bus Stop
    13:00
    13:02
    Honcho-minami (Ibaraki)
    本町南(茨城県)
    Bus Stop
    13:02
    13:05
  4. 4
    05:45 - 13:29
    7h 44min JPY 20,320 4 Transfers
    cancel cancel
    宮島
    宮島
    Port
    05:45
    05:55
    Miyajimaguchi(Sea Line)
    宮島口〔JR航路〕
    Port
    05:57
    06:03
    Miyajimaguchi(San'yo Line)
    宮島口(山陽本線)
    Station
    timetable Timetable
    06:05
    06:33
    Hiroshima
    広島
    Station
    timetable Timetable
    06:44
    10:38
    Shinagawa
    品川
    Station
    timetable Timetable
    10:45
    12:06
    Mito(Ibaraki)
    水戸
    Station
    North Exit
    12:06
    12:14
    Mito Station North Exit
    水戸駅北口
    Bus Stop
    3番のりば
    12:40
    13:26
    Honcho-minami (Ibaraki)
    本町南(茨城県)
    Bus Stop
    13:26
    13:29
  5. 5
    04:45 - 16:06
    11h 21min JPY 327,780
    cancel cancel
    宮島
    宮島
    04:45
    16:06
zoom bar parts