Kochi(Kochi) → mengiri shiroryu

Departing at
12:21 07/25, 2021
cancel
  1. 1
    13:11 - 18:21
    5h 10min JPY 28,650 5 Transfers
    cancel cancel
    Kochi(Kochi)
    高知
    Station
    North Exit
    13:11
    13:15
    Kochi-eki Bus Terminal
    高知駅バスターミナル
    Bus Stop
    6番のりば
    13:15
    13:40
    Kochi Ryoma Airport
    高知龍馬空港
    Bus Stop
    13:40
    13:43
    Kochi Airport
    高知空港
    Airport
    timetable Timetable
    14:30
    15:15
    Osaka Airport
    大阪空港[伊丹]
    Airport
    15:20
    15:26
    Osaka Airport(Itami)
    大阪〔伊丹〕空港
    Bus Stop
    8番のりば
    15:35
    16:00
    Shin-Osaka Sta.
    新大阪駅〔正面口〕
    Bus Stop
    16:00
    16:15
    Shin-osaka
    新大阪
    Station
    Central Exit
    timetable Timetable
    16:15
    17:04
    Nagoya
    名古屋
    Station
    timetable Timetable
    17:15
    17:42
    Hozumi
    穂積
    Station
    South Exit
    17:42
    17:45
    Hozumi Eki-mae
    穂積駅前
    Bus Stop
    17:45
    DIRECT TRAIN
    Stay On Same Train
    Mieji (Bus)
    美江寺(バス)
    Bus Stop
    18:17
    Mori (Mizuho)
    森(瑞穂市)
    Bus Stop
    18:17
    18:21
  2. 2
    13:13 - 19:25
    6h 12min JPY 15,090 3 Transfers
    cancel cancel
    Kochi(Kochi)
    高知
    Station
    timetable Timetable
    13:13
    15:41
    Okayama
    岡山
    Station
    timetable Timetable
    16:16
    17:56
    Nagoya
    名古屋
    Station
    timetable Timetable
    18:15
    18:45
    Hozumi
    穂積
    Station
    South Exit
    18:45
    18:48
    Hozumi Eki-mae
    穂積駅前
    Bus Stop
    19:00
    19:22
    Mori (Mizuho)
    森(瑞穂市)
    Bus Stop
    19:22
    19:25
  3. 3
    14:41 - 20:27
    5h 46min JPY 28,490 4 Transfers
    cancel cancel
    Kochi(Kochi)
    高知
    Station
    North Exit
    14:41
    14:45
    Kochi-eki Bus Terminal
    高知駅バスターミナル
    Bus Stop
    6番のりば
    14:45
    15:10
    Kochi Ryoma Airport
    高知龍馬空港
    Bus Stop
    15:10
    15:13
    Kochi Airport
    高知空港
    Airport
    timetable Timetable
    16:00
    17:00
    Nagoya Airport
    名古屋空港[小牧]
    Airport
    17:05
    17:08
    Prefecture-run Nagoya Airport
    県営名古屋空港
    Bus Stop
    2番のりば
    17:50
    18:23
    Meitetsu Bus Center
    名鉄バスセンター
    Bus Stop
    18:23
    18:32
    Meitetsu-Nagoya
    名鉄名古屋
    Station
    Central Fare Gate
    timetable Timetable
    18:38
    19:07
    Meitetsu-Gifu
    名鉄岐阜
    Station
    19:07
    19:12
    Meitetsu-Gifu (Bus)
    名鉄岐阜(バス)
    Bus Stop
    5番のりば
    19:34
    20:10
    Tenjinmae Jutaku
    天神前住宅
    Bus Stop
    20:10
    20:27
  4. 4
    13:46 - 22:07
    8h 21min JPY 9,150 3 Transfers
    cancel cancel
    Kochi(Kochi)
    高知
    Station
    North Exit
    13:46
    13:50
    Kochi Sta.
    高知駅
    Bus Stop
    13:50
    18:08
    Sannomiya BT.
    三宮バスターミナル
    Bus Stop
    18:08
    18:15
    Sannomiya(Hyogo)
    三ノ宮(JR)
    Station
    East Exit
    timetable Timetable
    18:37
    20:26
    Maibara
    米原
    Station
    timetable Timetable
    20:35
    21:06
    Ogaki
    大垣
    Station
    timetable Timetable
    21:26
    21:39
    Mieji
    美江寺
    Station
    21:39
    22:07
  5. 5
    12:21 - 18:07
    5h 46min JPY 143,130
    cancel cancel
    Kochi(Kochi)
    高知
    12:21
    18:07
zoom bar parts